Ofis & Büro Temizliği

Yaptığınız iş ne olursa olsun, çalıştığınız ortamın temiz ve düzenli olması çok önemlidir. Çalıştığınız ortamın temiz ve düzenli olması başta sağlık açısından yarar sağlayacaktır. Ayrıca temiz ve düzenli bir ortamda çalışmak, pozitif koşullar nedeniyle çalışma performansını da arttıracaktır.

Birçok iş yeri kendi temizliğini kendi elemanlarına yaptırır. Ancak o insanların uzmanlık alanı temizlik olmadığı için çoğu zaman bir temizlik firması tarafından yapılan temizlik ile bir tutulamaz.

Ofisinizin, büronuzun rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle, siz değerli müşterilerimizin istekleri değerlendirilerek en üst kalitede hizmet sunarak yapılmaktadır.

Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik elemanları da istihdam etmekteyiz.

Hizmet Detaylarımız

Camların ve duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve tuvaletlerin ovulup temizlenmesi, zemin temizliği, merdivenlerin, asansörün temizliği.

Sadece bir defaya mahsus, günlük, aylık veya sözleşmeli olmak üzere temizlik hizmet süresini belirleyebilir ve tüm eşyalarınız temizlik esnasında oluşabilecek zararlara karşı sigortalı olarak SGK’lı güler yüzlü personellerimiz ile bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Tepe temizlik olarak sizlere, Eviniz gibi tertemiz bir ortam sunmaktayız.